Deelnemerslijst

Hier is een overzicht van de deelnemers die zich ingeschreven hebben. De lijst wordt om de paar dagen ververst, het kan dus zijn dat je er nog even niet op staat als je je ingeschreven hebt.

# Voornaam Achternaam Club Langzwaard Sabel Crew
1 Karin Verelst SwArta X
2 Davy Van Elst Sumus Soldani
3 John Van meerten Zwaard & Steen X
4 Anouk Post HVN X
5 Henric Jansen HVN X X
6 Micha Morales MARS X X
7 Tijs de Jong Zwaard & Steen X X
8 Janik Puttemans Sumus Soldani X X
9 Jeroen Strik Zwaardkring X
10 Tim Beerens HVN X X
11 Maarten Van der Auwera Sumus Soldani X
12 Aaron Faes Sumus Soldani
13 Jasper Welp HVN X
14 Joris Jacobs Sumus Soldani X X
15 Jos Baars Zwaard & Steen X
16 Isabel Eken HVN/CHK X
17 Valerio Boekhout Zwaard & Steen X
18 Marcos Arino HVN/Z&S/CHK X
19 Vincent Kok Zwaard & Steen X
20 Michel Rensen Zwaard & Steen
21 Ethan den Boer Zwaard & Steen X
22 Matthijs Pals MARS X
23 Frederick Switsers Sumus Soldani X X
24 Stefan van den Berg Zwaard & Steen X
25 Sigrid Hogendorp Zwaard & Steen X X
26 Majken Roelfszema MARS X
27 Merijn Driessen MARS X
28 gert-jan laureys Sumus Soldani
29 Nick van der Lee AMEK/CHK X
30 Martin de Jong HVN X X
31 Jan-Chris Plaggemars Zwaard & Steen X
32 Elio Tolhoek Zwaard & Steen X
33 Robbe DHondt Hallebardiers X X
34 sylvia veldkamp Zwaardkring X
35 peregrijn van den berg Zwaardkring X
36 Esther Schreuders Zwaard & Steen X
37 Stefan Brunner HVN X X
38 Bas Willemsma MARS X
39 Sandra Belder Zwaard & Steen X
40 Robin Verhoef Zwaardkring X
41 Steven van Ens MARS X
42 Frans de Bordes HVN/CHK X
43 Yaniv Oren HVN X X
44 harvey weder Zwaard & Steen X
45 Jens Geuens Invirtus
46 Erik de Man Zwaardkring X X
47 Nick Desmet Hallebardiers X
48 Sander van Eijk Zwaard & Steen X X
49 Simon van Gemert MARS X X
50 Coen Smulders Zwaardkring X X
51 Jac Drazdir MARS X
52 Jim Klerkx AMEK X
53 Brian klerkx AMEK X
54 Bernd Kobesen MARS X
55 Samuel Huyghe Hallebardiers X X
56 Mart van de Wege AMEK X
57 Dirk Maats HVN Crew
58 Jochem Rolvink Zwaard & Steen Crew
59 Maxx Folmer Zwaard & Steen X
60 Bor Jaspers Historisch Schermgilde Limburg (HSGL)
61 Peter Adema MARS X
62 Bart Jongsma HVN X Crew
63 Jeroen Houttuin MARS
64 Marianne Pinckaers HVN Crew
65 Jos Smeets Zwaardkring X
66 Brian van Nunen Zwaard & Steen X
67 Nico De wispelaere Hallebardiers/Sint-michielsgilde X X
68 Gerben de Vries AMEK X X
69 Alwin Goethals SwArta Crew
70 Jerze dereus de Reus Zwaardkring X
71 Alexander Bosma Zwaard & Steen X
72 Nicole Konings Crew
73 Bas Doeksen AMEK
74 Tim Bodde MARS X
75 Stephanie de Man-Woning Crew
76 Pawel Palat Zwaardkring X X